KONST / Litografier / Färglitografi 14743192
nr 1474 3192
Corneille
(1922-2010), Belgien
Signerad, numrerad 140/200, daterad -78. Färglitografi, bildmått: 24x29, yttermått inklusive ram: 33x38 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 juni 2022
kl 18:00:44
12/6 21:24:45
Corneille
Läs mer om Corneille